CONTACTES CCMA

  • Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals: 93 444 48 00
  • Televisió de Catalunya: 93 499 93 33
  • Catalunya Ràdio: 93 306 92 00
  • Fundació La Marató de TV3: 499 93 33

Serveis informatius

TV3
  • Secció d’Economia: economia@ccma.cat
  • Secció de Societat: societat@ccma.cat
  • Secció de Cultura: cultura@ccma.cat
  • Secció de Política: politica@ccma.cat
  • Secció d’Internacional: internacional@ccma.cat
  • Secció d’Esports: esports@tv3.cat
  • 324: editors324@ccma.cat
  • Meteorologia: meteo@tv3.cat
Catalunya Ràdio
  • Secció de Cultura: cultura@catradio.cat
  • Secció de Societat: societat@catradio.cat
  • Secció d’Internacional: internacional@catradio.cat
  • Secció d’Economia: economia@catradio.cat
  • Secció de Política: politica@catradio.cat
  • Secció d’Esports: esports@catradio.cat
  • Informatius cap de setmana: informatiucapdesetmana@catradio.cat
  • Catalunya Informació: produccio.cinformacio@catradio.cat
Delegacions territorials

Programes

TV3
  • 30 minuts: 30minuts@tv3.cat
  • Els matins: matinstv3@tv3.cat
  • Info K: infok@tv3.cat
  • Tot es mou: totesmou@tv3.cat
  • Planta baixa: plantabaixa@tv3.cat
Catalunya Ràdio
  • El matí de Catalunya Ràdio: mati@catradio.cat
  • Popap: popap@catradio.cat
  • Estat de Gràcia: estatdegracia@catradio.cat
  • El suplement: suplement@catradio.cat
  • Programes informatius: bust_infcr@ccma.cat
Servei d’Atenció a l’Audiència:

El Servei d'Atenció a l'Audiència respon comunicacions relacionades amb la programació, les activitats i els serveis dels nostres canals de ràdio, televisió i mitjans digitals.

  • Si voleu contactar per telèfon, ho podeu fer al 93 884 44 88
  • Servei d’Atenció a l’Audiència: www.ccma.cat/atencio
Departament de Comunicació

El Departament de Comunicació de la CCMA atén únicament les consultes dels professionals dels mitjans de comunicació.

  • 93 499 9333
  • comunicacio@ccma.cat
Servei de còpies:
  • Servei de còpies: copies@ccma.cat