EQUIP TÈCNIC

Producció Executiva

Xavi Cassadó
Clara Valle
Cristian Valencia
Àlex Murull
Marta Torruella 

 

Producció executiva TVC

Oriol Sala-Patau
Conxa Orea

 

Direcció

Pedro B. Abreu
Serapi Soler
Oriol Pérez

 

Ajudant de direcció

Mònica Farrés (ajudant de direcció)
Manuel Pérez (ajudant de direcció 2a unitat)

 

Cocreadors

Zebina Guerra
Carlos Franco

 

Guionistes

Pedro B. Abreu
Zebina Guerra
Carlos Franco
Carmen Marfà
Dani Amor

 

Càsting

Play Càsting (direcció de càsting)
Cristian Valencia

 

Edició de continguts TV3 

Joan Sol

 

Direcció de producció

Albert Molins

 

Fotografia

Olmo Sobrino (director de fotografia)
Maite Astiz (directora de fotografia 2a unitat)

 

Il·luminació

Ivan Rodríguez (gaffer)
Tarek Recolons (gaffer 2a unitat)

 

So

Xavi Saucedo (cap de so)
Agost Alustiza (cap de so 2a unitat)

 

Decorador / Ambientació

Marc Mateu (director d'Art)

 

Estilisme

Mariona Mas

 

Maquillatge i Perruqueria

Katia Ehlert

 

Continguts digitals TVC

Jordi Salvat

Carme Flaqué

 

EQUIP ARTÍSTIC

Ona (Roser Tapias)
NIL (Àlex Maruny)
YAN YAN (Sana Yumii)
WANG  (Alberto Jo Lee)
CRIS (Artur Busquets)
SARA (Elisabet Casanovas)
FUNES (Santi Pons)
SANTI (Marc Barbena)
VALÈRIA (Emma Arquillué)
ALE (Jon Arias)
JOEL (Pep Ambròs)
ALI (Júlia Molins)
ANNA i GEMMA (Paula Malia)
ÍNGRID (Paula Ribó)
MIQUEL (Xesc Cabot)
XAVIER (Aitor Galisteo-Rocher)
SíLVIA (Èlia Solé)
DIANA (Júlia Lara)
GINA (Alba Ribas)
VICENÇ (Lluís Soler)
ROSA (Anna Sahun)
EDUARD (Adrian Grösser)
MARIA (Marta Bayarri)
TONIA (Sara Diego)
TERESA (Maria Lanau)
ANGELET (Dani Amor)
MAX MOLINS (Joan Dausà)
ELI (Melina Matthews)
LLUIS (Eduard Buch)
CELIA (Anna Bertran)
SICARI 1 (Patrick Urbano)
SICARI 2 (Cristian Valencia)
MARTÍ (Jordi Díaz)
LAIA (Violeta Rodríguez)
CAROLINA (Alicia Reyero)
MONTSE (Maria Ribera)
LAURA (Laura Yuste)
GERARD (Víctor Rebull)
PACO (David Bagés)
GLORIA (Betsy Túrnez)
FERRAN (Carlos Chamarro)
NOIA AMABLE (Charlie Pee)
MOSSO D'ESQUADRA (Santi Bayón)

Anar al contingut