15ª TEMPORADA  -  CRÈDITS POLÒNIA

Direcció

Jaume Buixó

 

Subdirecció

Albert Martorell

 

Producció executiva TV3

Cristian Trepat

Mario Daza

 

Producció executiva Minoria Absoluta

David Felani

 

Directora de Producció

Mireia Gaitán

 

Realització

Marc Martin

 

Cap de Producció

Andrés Abáigar

 

Idea original

Minoria Absoluta SL

Toni Soler

 

Guionistes

Jaume Buixó   

Júlia Cot 

Xavi Fernández   

Oriol Jara   

Jordi López 

Albert Martorell

 

Actors

Queco Novell  / Noé Blancafort / Agnès Busquets / Xavi Carreras  / Cesc Casanovas / Lara Díez / Fermí Fernández /  Alba Florejachs / Ivan Labanda / Manel Lucas  / David Marcé / Judit Martin / Albert Mèlich  / David Olivares  / Pep Plaza / Mireia Portas /  Marc Rodríguez / Xavi Serrano / Jordi Soriano

 

Direcció d'actors

Xavi Ricart

 

Realització Segona Unitat

Laura Arrom

Cora Estival

 

Premsa i comunicació

Anna Pujol

 

Web i xarxes socials

Carlos Aguilar

Anna Canudas

 

Director de fotografia

Xavi Costas (A. a. i.)

 

Disseny Gràfic

New Layer

 

Música original

Albert Alay

 

Ajudants de direcció

Gemma Cebrià

Carles Velat

 

Ajudants de realització

Laura Arrom

Cora Estival

 

Auxiliar de realització

Francesc Boluña

 

Ajudants de producció

Ibon Cayón

Emma Martínez

 

Auxiliar de producció

Paula Comella

 

Secretària de producció

Ester Naranjo

 

Postproducció de vídeo

Isaac Hermo (AMMAC)

Santi Vidal (AMMAC)

 

Postproducció d'àudio

Dani Llamas

 

Grafisme

New Layer

 

Disseny de vestuari

Catou Verdier

 

Ajudants de vestuari

Angela Cassillas

Tania González

 

Cap de caracterització

Helena Fenoy

 

Caracterització i perruqueria

Clàudia Abbad

Alice del Bello

Marta Ferrer

Raquel Mendoza

Miriam Rueda

Yolanda Serrablo

Sara Torres

 

Direcció d'Art

Esther Alonso

 

Ambientació

Àstrid Caballero

 

Ajudants d'Art

Loren Merchán Carles Royo

 

Operadors de càmera

Denis Calvarons Ferran Gil Àlex Piulats

 

Auxiliar tècnic de plató

Ceci Artigues

 

Cap tècnic UM

Pep Villanova

 

Ajudant cap tècnic

Franky Corredera

 

Operador VTR i EVS

Lluís Montaner

 

CCU

Joan Carles Gabriel

 

So Directe

dB Rec

 

Tècnics d'il·luminació

Damián Edery    Miqui Pérez

 

Documentalista

Betlem Zamora

 

Gestió Imatges d'arxiu

Francesc Pérez