Equip artístic

IRIA DEL RÍO

NORA NAVAS

NATÀLIA BARRIENTOS

DÈLIA BRUFAU

YASMINA DRISSI SALES

LAIA FONTÀN

JÚLIA GIBERT

MIREIA ORIOL

ASIA ORTEGA LEIVA

NIL CARDONER

PABLO HERNÁNDEZ

GUILLERMO LASHERAS

GUIM PUIG

DAVID SOLANS

MIREIA AIXALÀ

MARC CLOTET

JULI FÀBREGAS

ÀGATA ROCA

DAVID SELVAS

AIDA OSET

GEMMA BRIÓ

ROMINA COCCA

ARNAU CASANOVAS

 

Idea original

ONA ANGLADA

LAURA AZEMAR

NATÀLIA BOADAS

MARTA VIVET

 

Direcció argumental

MARTA GRAU

 

Coordinació d'escaletes 

NÚRIA PARERA

 

Productora delegada Brutal Media

ARLETTE PEYRET

 

Productors executius TVC

ORIOL SALA-PATAU

CONXA OREA

 

Productor executiu Brutal Media

RAIMON MASLLORENS

 

Directors

KIKO RUIZ CLAVEROL

MARTA PAHISSA

 

Cançó original "Juntes"

KYNE

JAVIER BAYÓN

LUC SUÁREZ

 

Música original

ALFRED TAPSCOTT

 

Director 3a unitat

DAVID GONZÀLEZ

 

Directora de càsting

GISELA KRENN

 

Ajudants de direcció

MÒNICA FARRÉS

CARLES CURT

 

Coach d'actors

YASMINA RINCÓN RIVERO

AIDA DE SÀRRAGA

 

Coach esportiu

ARNAU CASANOVAS

 

Disseny de maquillatge i perruqueria

JUDITH IMBERNÓN

 

Cap de maquillatge

MARY JO

 

Cap de perruqueria

CRISTINA CAPARROS

 

Cap de vestuari

SILVIA IGLESIAS

 

Direcció artística

LAIA SERRA ROS

 

So directe

LA FÁBRICA DE CARBÓN

 

Muntatge

ORIOL CARBONELL (AMMAC)

DANI ARREGUI (AMMAC)

LLUÍS RICO (AMMAC)

LUIS CALVO (AMMAC)

 

Directora de producció

ANNA VILELLA

 

Caps de producció

IRENE PUIG-SEDÓ

ALBERT PÉREZ

 

Director de fotografia

POL ORPINELL FREIXA, AEC

 

Director de fotografia 2a unitat

ALBERTO BORQUE

 

Guió

MARTA GRAU

NATÀLIA BOADAS / CRIS CLEMENTE

 

Director/a del capítol

KIKO RUIZ CLAVEROL O

MARTA PAHISSA

 

1rs AJUDANTS DE DIRECCIÓ 2a UNITAT

ALBERT AULADELL

HECTOR MANTECA

 

2ns AJUDANTS DE DIRECCIÓ

BLANCA VENDRELL

ALBERTO PÉREZ-MORA

ANGELA PUIG-PEY CLIMENT

 

AUXILIAR DE DIRECCIÓ

LUCILA SCHIAVONE

 

MERITÒRIA DE DIRECCIÓ

SONIA PAVÓN ROIG

 

REFORÇ DE DIRECCIÓ

LAIA PALACIOS

 

EDITOR DE CONTINGUTS TVC

JOAN SOL

 

ASSESSORAMENT LINGÜÍSTIC

IGNASI OLIVER

DOLORS CASALS

 

CONSULTOR DE GUIÓ

JOAQUÍN GÓRRIZ

 

SCRIPTS

ANTONI AGULLÓ 

ARIADNA CANALS BASSEDAS 

 

CAP DE LOCALITZACIONS

TAVO PAZOS

 

AJUDANT DE PRODUCCIÓ

EDUARD RAHOLA

 

COORDINADORA DE PRODUCCIÓ

SARA ONSINS

 

SECRETARI DE PRODUCCIÓ

SINTU AMAT

 

2n AJUDANT DE SET 2a UNITAT

REINALDO LANCASTER

 

AUXILIARS DE PRODUCCIÓ

JÚLIA BARQUETS

JOSE FERNÁNDEZ-ARK

SERGIO MORENTE 

SERGI ESTEVE

ARANTXA GANDIAGA

MARTÍ MARCOS GARCÉS

 

MERITORIS DE PRODUCCIÓ

MARC ALGORA

EMANUELE CARFORA

 

 

DIRECTOR DE FOTOGRAFIA 3a UNITAT

DANIEL LOSADA 

 

OPERADORS DE CÀMERA

MARC DURAN

ANDREU ORTOLL

ALEX SANS

 

AJUDANTS DE CÀMERA

CLAUDIO FROLA

EMMANUEL CAÑAS

LUIS BLANCO

PABLO LÓPEZ

FERMIN ARMENDIA

 

AUXILIARS DE CÀMERA

GUILLERMO G. ZORRAQUINO

MARIONA BOADA 

 

MERITORIS DE CÀMERA

ADRIÀ NOGUERO PUENTE

MARTÍ ROSELL

MARC VILLAFRANCA

 

VÍDEO ASSISTÈNCIA

JÚLIA JANÉ

VICTORIA CAGIGAS DEL RIO

 

DIT

SERGI MIQUEL RIPOLLÈS

EDU JIMÉNEZ

 

FOTO FIXA

JOSE FERNÁNDEZ-ARK

 

CAP D'ELÈCTRICS

TITO ARCAS

 

CAP D'ELÈCTRICS 2a UNITAT

ANDI MARTURANO 

 

ELÈCTRICS

JAMBO-ISAAC

SERGIO ARCAS

JESIKA PARREÑO

RICARD DURANY

OSCAR ISACH

 

MERITORI D'ELÈCTRICS

JEFFERSON VELÁSQUEZ

 

MAQUINISTES

SUSO MARTÍNEZ

ALEX SIMÓ

JUAN BUENO

 

TÈCNICS DE SO

PAU TOLOSA

DAVID ARROYO

DANIELA FERMIN

 

MICROFONISTES

EDU RAMADA

MARCEL VILLAR

XAVI CARRERAS

 

AUXILIARS DE SO

IGNASI PUIGDOLLERS

MARTA ESTIVILL

 

AJUDANT D'ART

IRENE MILLA

 

REGIDORA 

BERTA FAIG

 

AMBIENTADORA

TERESA CABALLERO

 

ATTREZZISTES DE RODATGE

BEATRIZ TORO

XAVI AGUILAR 

 

ATTREZZISTES DE MUNTATGE

VIT (ART ESTUDI)

FANNY ESPINET ESCABIA (ART ESTUDI)

 

AJUDANTS D'ATTREZZO

JUDIT AURÓ

ANAÏS VIDAL 

 

AUXILIAR D'ART

PABLO MATUTE

 

MERITÒRIA D'ART

IMMA ESPINACH

 

AJUDANTS DE VESTUARI

MERCÈ CRESPO

YASMINA BETANCOURT

 

SASTRERIA

AINA TERRÉS

CARLA GUILLEM

XÈNIA SÁNCHEZ

 

AUXILIAR DE VESTUARI

LIS BALCELLS

 

AJUDANT DE MAQUILLATGE 

ANNA ALVAREZ DE SARDI

 

AJUDANT DE PERRUQUERIA

SAMUEL FERNÁNDEZ

 

CÀSTING FIGURACIÓ

ACTOR'S GALLERY

 

COORDINADORA DE POSTPRODUCCIÓ

ELIANE DE BOIS BRILLANT

 

AJUDANT DE MUNTATGE

ELIANE DE BOIS BRILLANT

ALBA CID BLANCO

 

COORDINACIÓ DE MATERIALS

JULIA TERCERO DEL AGUA

 

EFECTES ESPECIALS

IN EXTREMIS

 

GRAFISME I ANIMACIÓ

SERGI COMABELLA

 

POSTPRODUCCIÓ 

DELUXE BARCELONA

 

GERENT D'OPERACIONS

DAVID CÁRCELES

 

DIRECTOR DE POSTPRODUCCIÓ

NACHO MELERO

 

COLORISTA

JORGE ORTIZ YUS

ENRIC SEBASTIÀ

 

EDICIÓ I CONFORMAT

RAFA MARMODORO

JUAN CARLOS MARTOS

 

COLOR MANAGEMENT

STEPHANE CATTAN

 

ENGINYERIA

JORDI GIL

 

COORDINADORA DE POSTPRODUCCIÓ

BEATRIZ GÓRRIZ

 

ESTUDI DE SO

DELUXE SPAIN

 

DISSENY I MESCLES

EDGAR VIDAL

 

MESCLES

DAVID SUÁREZ

 

EDICIÓ DE DIÀLEGS

JOSE VINUESA

 

ARTISTA DE FOLEY

AGUSTÍN MANUEL CASOLA

 

TÈCNIC DE FOLEY

SERGI MAUREL

 

SUPERVISOR DE SO

MARC ORTS

 

POSTPRODUCCIÓ DE SO

IRMA ARETA

 

COORDINACIÓ DE DRETS DE LA MÚSICA

MONDAY MUSIC

 

PROVEÏDORS

OVIDE

KINOLUX

 

RELACIONS INTERNACIONALS I VENDES TELEVISIÓ DE CATALUNYA

TERESA GUITART

Anar al contingut