IDEA I DESENVOLUPAMENT
Carles Gené - Veranda.tv
Alfonso Blanco - Portocabo
Guillem Martínez
Pepe Coira

ASSESSORAMENT
Pep Coll

CÀSTING
Irene Roqué

AJUDANT DE DIRECCIÓ
Lacris García

CAP DE SO
Pep Cáceres

POSTPRODUCCIÓ DE SO
Emili Lleonart

DISSENY MAQUILLATGE I PERRUQUERIA
Eva R. Fontenla

FIGURINISTA
Núria Cardoner

SINTONIA I MÚSICA ORIGINAL
Albert Alay

GRUP MUSICAL
Els Cecs d'Esterri
 
PLATÓS
Filmstudio
 
DIRECCIÓ ARTÍSTICA
Zeroquatre

MUNTATGE
Koldo Idigoras

DIRECCIÓ DE FOTOGRAFIA
Xavier Gil (A.E.C.)
Teresa Burgos

COORDINACIÓ DE GUIÓ
Guillem Martínez


ARGUMENT
Àngel Colom
Martí Lucas
Guillem Martínez
 
GUIONISTES
Toni Àlvaro
Àngel Colom
Roger Coma
Xavier Díaz
Martí Lucas
Joan Antoni Martín Piñol
Guillem Martínez
Núria Soto

DISSENY DE PRODUCCIÓ
Portocabo

DIRECTOR DE PRODUCCIÓ
Onil Ganguly
 
PRODUCCIÓ EXECUTIVA DE TVC
Susanna Jiménez
Conxa Orea

PRODUCCIÓ EXECUTIVA
Aitor Montánchez
Alfonso Cabo

DIRECCIÓ I COPRODUCCIÓ EXECUTIVA
Jesús Font

DIRECCIÓ DE CAPÍTOLS
Jesús Font
María Almagro

SEGONS AJUDANTS DE DIRECCIÓ
Anna Aran
David Larraz
Carlos Rosal

SCRIPTS
Sandra Serna
Maria Bellapart

AUXILIARS DE DIRECCIÓ
Edgar Vicho
Carles Velat
Belén Funes
 
AJUDANT DE CÀSTING
María José Vallejo
 
AJUDANTS DE PRODUCCIÓ
Chivi Rodríguez-Arias
Marta Torruella
Sílvia Arimany

AUXILIARS DE PRODUCCIÓ
Loli Sevillano
Iera Sanpedro
Luna Lladós
Txus Carretero
Silvia Bianchi

SECRETÀRIA DE PRODUCCIÓ
Mar Gené

COORDINACIÓ INSTITUCIONAL
Yolanda Mas
 
LINGÜISTES
Noëlia Motlló
Ramon Sistac
Isaac Beà
Annabel Castan
Oficina de Llengua i Literatura de Ponent i del Pirineu - UdL

FIGURACIÓ
Actor's Gallery

STEADYCAM
Àxel Marín

OPERADORS DE CÀMERA
Mónica Dolado
Félix Bonnin
Teresa Burgos
Cesc Auquer

FOQUISTES
Cesc Dotú
Helga Otero
Bernat Sampol
Toni Abad

AUXILIARS DE CÀMERA
Luis Blanco
Georgina Acero
Patrícia Pérez

AMBIENTACIÓ
Ivan Tikas

MUNTATGE DE DECORATS
Javier Domínguez

CAP DE CONSTRUCCIÓ DE DECORATS
Lluís Nadal "Koko"

CAP TÈCNIC
Roger Fortuny

VTR
Miguel Ángel Aragüez

CAP D'ELÈCTRICS
Toni Llopart

ELÈCTRICS
Pep Llopart
Isaac Martínez
David Rocher
Ferran Parera
David Rocher
Èric Solé
Ricard Durany
Ricard Villagrant

MAQUINISTA
Diego Escribano

ETALONATGE
Zero i U - Serveis Audiovisuals
 
COLORISTA
Jaume Ponsa
 
AJUDANTS DE MAQUILLATGE I PERRUQUERIA
Natàlia Albert
Lola Cañas
Paloma Nieblas
Jesús Martos
Benjamín Pérez
Montse Sanfeliu

AJUDANTS DE VESTUARI
Paula Panelo
Coro Mateo

AUXILIARS DE VESTUARI
Vinyet Escobar
Eli Siles
Maria Tuset

MICROFONISTES
Bernat Gras
Daniel Garcia
Àlex Subirachs
Quico Sánchez
Alayn Crespo

GESTIÓ MUSICAL
Salvador Cufí

ELS CECS D'ESTERRI
Anna Fernández
Guillem Gené
Betel Martínez
Frank Montasell
Marta Rius

PRODUCCIÓ I ARRANJAMENTS ELS CECS D'ESTERRI
Joan-Pau Chaves


AJUDANT DE MUNTATGE
Júlia Rabadán

AUXILIAR DE MUNTATGE
Alexandra Rozas

RUNNERS
Eneko Basterra
Maria Palencia
César Fernández
Agustí Cotonat
Núria Artés
Toni Barón

MERITORIS
Helena Sastre
Milagros Huerta
Aída Méndez
Elsa Bigas
 
CÀTERING
Xus Pocino
Toni Comes

GERÈNCIA
Ignasi Comillas

DISSENY CAPÇALERA
Abuse