CONTACTE

Premsa CCMA

  • Tel. 93 499 9333
  • premsa@ccma.cat
Servei de còpies:
  • Servei de còpies: copies@ccma.cat
Servei d’Atenció a l’Audiència:

TV3

  • Secció d’Economia: economia@ccma.cat
  • Secció de Societat: societat@ccma.cat
  • Secció de Cultura: cultura@ccma.cat
  • Secció de Política: politica@ccma.cat
  • Secció d’Internacional: internacional@ccma.cat
  • Secció d’Esports: esports@tv3.cat
  • 324: editors324@ccma.cat
  • Meteorologia: meteo@tv3.cat
Programes
  • 30 minuts: 30minuts@tv3.cat
  • Els matins: matinstv3@tv3.cat
  • Info K: infok@tv3.cat
  • Valor afegit: valorafegit@tv3.cat

Catalunya Ràdio

  • Secció de Cultura: cultura@catradio.cat
  • Secció de Societat: societat@catradio.cat
  • Secció d’Internacional: internacional@catradio.cat
  • Secció d’Economia: economia@catradio.cat
  • Secció de Política: politica@catradio.cat
  • Secció d’Esports: esports@catradio.cat
  • Informatius cap de setmana: informatiucapdesetmana@catradio.cat
  • Catalunya Informació: produccio.cinformacio@catradio.cat
Programes
  • El matí de Catalunya Ràdio: mati@catradio.cat
  • Popap: popap@catradio.cat
  • Estat de Gràcia: estatdegracia@catradio.cat
  • Catalunya vespre: catalunyavespre@catradio.cat
  • El suplement: suplement@catradio.cat